25-avgust sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijalari
224 ta lot onlayn auksion va ochiq elektron tanlovga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 13,6 mlrd so'm bo'lgan 629 ta lot 19,1 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• soni 10 ta
• boshlang‘ich narxi 8,8 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 10 mlrd so‘m
• Samarqand viloyati Samarqand tumanida joylashgan boshlang'ich narxi 4,1 mlrd so‘m bo‘lgan Davlat mulki obyektlaridan samarali foydalanish markazi Samarqand viloyat hududiy boshqarmasi balansidagi bo‘sh turgan bino 4,3 mlrd so‘mga sotildi.
• boshlang‘ich narxi 1,7 mln so‘m
• sotilgan narxi 2,28 mlrd so‘m
• Navoiy viloyati Karmana tumanida joylashgan boshlang'ich yillik ijara stavkasi 81,1 mln so‘m bo‘lgan Navoiy axborot texnologiyalari texnikumi balansidagi bo‘sh turgan xonalari 89,2 mln so‘mga ijaraga berildi.
• soni 68 ta
• boshlang'ich narxi 799,3 mln so‘m
• sotilgan narxi 1,3 mlrd so‘m
• yer maydoni 4,5 ga
• Qoraqalpog‘iston Respublikasi Amudaryo tumanidan  boshlang'ich narxi 33,7 mln so‘m bo‘lgan oshxona, kafelar, savdo uylari qurish uchun 19 sotix yеr uchastkasi 222,3 mln so‘mga sotildi.
• Toshkent viloyati, Ohangaron shahridan  boshlang'ich narxi 53,1 mln so‘m bo‘lgan sog‘lomlashtirish tipidagi hammomlar qurish uchun 5 sotix yеr uchastkasi 58,4 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 25 августа
На аукционы и открытые торги было выставлено 224 лота. Также было реализовано 629 объекта со стартовой ценой 13,6 млрд сумов за 19,1 млрд сумов.
• цена продажи 10 млрд сум
• Пустующее здание, принадлежащие территориальному управлению Самаркандской области Центра по организации эффективного использования пустующий объектов, расположенное в Самаркандском районе Самаркандской области, со стартовой ценой 4,1 млрд сумов, продано за 4,3 млрд сумов.
• стартовая цена 1,7 млн сум
• цена продажи 2,28 млрд сум
• Комнаты пустующего здания, принадлежащие техникуму информационных технологий Навоий с первоначальной годовой арендной ставкой 81,1 млн ​​сумов в Карманинском районе Навоийской области, сданы в аренду за 89,2 млн сумов.
• стартовая цена 799,3 млн сум
• площадь земельного участка 4,5 га
• Земельный участок, расположенный в Амударьинском районе Республики Каракалпакстан, площадью 19 соток, со стартовой ценой 33,7 млн ​​сумов продан за 222,3 млн сумов под строительство столовой, кафе и торговых домов.
• Земельный участок, расположенный в городе Ахангаране Ташкентской области, площадью 5 соток, со стартовой ценой 53,1 млн ​​сумов продан за 58,4 млн сумов под строительство хаммамов оздоровительного типа.