29-yanvar sanasida o'tkazilgan onlayn savdolar natijasi
355 ta lot onlayn auksion va ochiq elektron tanlovga chiqarildi. Shuningdek, boshlang'ich narxi 74,7 mlrd so'm bo'lgan 738 ta lot 166,6 mlrd so‘mga realizatsiya qilindi.
• soni 38 ta
• boshlang'ich narxi 5,9 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 15,2 mlrd so‘m
Qashqadaryo viloyati G‘uzor tumanidan joylashgan boshlang'ich narxi 1 mlrd so‘m bo‘lgan Davlat mulki obyektlaridan samarali foydalanish markazining Qashqadaryo viloyati hududiy boshqarmasi balansidagi marmar, shag‘al toshlari xom ashyosini maydalash va ishlab chiqarish zavodi binolari 1,1 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 53 ta
• boshlang'ich narxi 14,3 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 16,9 mlrd so‘m
• yer maydoni 62,6 ga
Farg'ona viloyati Farg'ona shahridan boshlang'ich narxi 255,7 mln so‘m bo‘lgan to'qimachilik mahsulotlari ishlab chiqarish uchun 10 sotix yеr uchastkasi 818,1 mln so‘mga sotildi.
• soni 57 ta
• boshlang'ich narxi 9,2 mlrd so‘m
• sotilgan narxi 13 mlrd so‘m
Toshkent shahar Yakkasaroy tumanidan boshlang'ich narxi 600 mln so‘m bo'lgan ko'p qavatli uydagi xonadon 1,2 mlrd so‘mga sotildi.
• soni 23 ta
• boshlang'ich narxi 15,5 mln so‘m
• sotilgan narxi 524,3 mln so‘m
Samarqand viloyati Kattaqo'rg'on tumanidan boshlang'ich narxi 0,1 mln so'm bo'lgan ko'chma savdo joyi 21,3 mln so‘mga sotildi.

Итоги онлайн торгов, состоявшихся 29 января
На аукционы и открытые торги было выставлено 355 лота. Также было реализовано 738 объекта со стартовой ценой 74,7 млрд сумов за 166,6 млрд сумов.
• цена продажи 15,2 млрд сум
• Здания дробильно-производственного завода по производству мрамора, гравия и каменного сырья, принадлежащие Кашкадарьинскому территориальному управлению Центра по эффективной организации государственных объектов, расположенное в Гузарском районе Кашкадарьинской области, со стартовой ценой 1 млрд сумов проданы за 1,1 млрд сумов.
• стартовая цена 14,3 млрд сум
• цена продажи 16,9 млрд сум
• площадь земельного участка 62,6 га
• Земельный участок, расположенный в городе Фергана Ферганской области, площадью 10 соток, со стартовой ценой 255,7 млн ​​сумов продан за 818,1 млн сумов для производства текстильной продукции.
• стартовая цена 9,2 млрд сум
• цена продажи 13 млрд сум
• Квартира в многоэтажном доме в Яккасарайском районе города Ташкента, со стартовой ценой 600 млн сумов продана за 1,2 млрд сумов.
• стартовая цена 15,5 млн сум
• цена продажи 524,3 млн сум
• Мобильная торговая точка в Катакурганском районе Самаркандской области, со стартовой ценой 0,1 млн сумов продана за 21,3 млн сумов.